Články o stolování doma

Prohlédněte si prezentaci jídla a články o stolování doma – jsou plné užitečných, tvořivých nápadů, díky nimž Váš kulinární podnik opravdu zazáří.

 

Jak uspořádat nezapomenutelnou oslavu

Full place setting with cutlery

Dodejte své další oslavě nevšední půvab pomocí našeho průvodce pro organizaci dokonalých párty – od výzdoby stolů po drobné dárky pro hosty.

Dozvědět se více

Jak uspořádat nezapomenutelnou oslavu

Place setting with graduation napkin

Pokud chcete uspořádat speciální večírek, samozřejmě nechcete nic ponechat náhodě, ať už oslavujete promoci, křest, zásnuby, narozeniny, výročí či cokoli jiného.

Dozvědět se více

Plánování párty: Jak připravit úspěšný večer

Dinner party toast

Finish představuje průvodce pro plánováním večírků, který Vám pomůže připravit úchvatný večer a zajistí, že se budete skvěle bavit.

Dozvědět se více

Jak svým letním menu vyrazíte ostatním dech

Bruchetta on a clean white plate

Finish Vám poradí, jak v létě prezentovat jídlo. Náš průvodce Vám pomůže doladit tabuli tak, aby Vaše jídla zářila a abyste vytěžili maximum ze sezónních ingrediencí.

Dozvědět se více

Jak vytvořit inspirativní letní tabuli

Spanish themed place setting with bread and salsa

Finish představuje praktického průvodce výzdobou stolu, s jehož pomocí v několika krocích vykouzlíte úchvatnou tabuli, která doplní Vaše pokrmy.

Dozvědět se více

Jak dodat grilování šmrnc

BBQ sauce bottles

Pomocí těchto tipů uděláte ze své příští grilovačky sofistikovaný večírek. Využijte zábavné, neobvyklé způsoby, jak oživit prezentaci jídla pod širým nebem.

Dozvědět se více

Jak svému večeru dodáte španělský nádech

Tapas In Bowls

Finish představuje uceleného průvodce plánováním přátelského večera s přáteli. Nechybějí recepty, tipy na hudbu a prezentaci.

Dozvědět se více