Neoblíbená myčka nádobí

Neoblíbená myčka nádobí

Neoblíbená myčka nádobí

Myčky nádobí umyjí ročně v průměru přes 8 000 kusů špinavého nádobí – to je velmi mnoho špíny, tuků a vodního kamene, který projde Vaší myčkou.

Pokud jde o čištění a údržbu, jsou moderní spotřebiče často zanedbávány, uživatelé se většinou rozhodnou spotřebič vyčistit až ve chvíli, kdy klesá jeho výkonnost, nebo dokonce přestane fungovat. Bohužel zde panuje mylné přesvědčení, že když byla myčka nádobí stvořena k mytí, dokáže taktéž vyčistit sebe sama – toto je velmi daleko od pravdy.

Problémy, které mohou nastat, nebudete-li využívat čistič myčky nádobí

Je naprosto v pořádku chtít po myčce nádobí, aby učinila vše pro perfektně čisté nádobí, neméně důležité však je o spotřebič náležitě pečovat.

Existuje několik znaků, které Vám ukáží, že Vaše myčka nádobí potřebuje vyčistit. Jsou to:

  • Nepříjemný zápach

Při pravidelném používání myčky se v některých méně viditelných částech spotřebiče může nahromadit mastnota a špína, což může způsobit velmi nepříjemný dlouhodobý zápach.

  • Vodní kámen

Pokud žijete v oblasti s tvrdou vodou, je vysoká pravděpodobnost, že zrovna ve Vašem spotřebiči se bude hromadit vodní kámen, který může ovlivnit jeho výkonnost. Finish Sůl do myčky nádobí změkčuje vodu, čímž se zároveň zvýší účinnost mycího prostředku, ale taktéž zamezí vzniku skvrn a vodoznaků na nádobí.

  • Vyndávejte špinavé nádobí

Časem se v méně viditelných částech spotřebiče může hromadit tuk a zbytky jídla, o kterých nemusíte vědět. To ale neznamená, že tam nejsou! Tyto skryté zbytky jídla snižují průtok vody ve Vašem spotřebiči a dokud je neodstraníte, Vaše nádobí nebude dokonale čisté.

Řešení? Finish Čistič myčky nádobí

Finish Čistič myčky nádobí je vhodný do všech myček nádobí, bez ohledu na velikost či značku. Vaše nádobí bude zaručeně čistší a Vaše myčka bude svěže vonět, to vše díky 5x účinnější síle:

  • Čistí skryté části
  • Neutralizuje zápachy
  • Čistí mastnotu
  • Odstraňuje vodní kámen
  • Pečuje o spotřebič

 

Jak Finish Čistič myčky nádobí používat

Čištění Vaší myčky nádobí není tak časově náročné, jak se na první pohled může zdát. Po odstranění zbytků jídla z filtru již není třeba jít do kleku a drhnout spotřebič, zářivě čistého nádobí lze dosáhnout právě díky výrobku Finish Čistič myčky nádobí;

Krok 1: Sundejte víčko z horní části lahve a odstraňte nálepku pod ním

Krok 2: Opatrně umístěte dnem vzhůru, do dolního koše myčky nádobí (kde obvykle skládáte talíře)

Krok 3: Spusťte mycí cyklus s minimální teplotou 65 stupňů Celsia

Pamatujte: Finish Čistič myčky nádobí používejte pouze v případě, je-li Vaše myčka nádobí prázdná a zároveň nepřidávejte žádný další čistící prostředek.

Pro maximální účinnost Vašeho spotřebiče je doporučeno používat Finish Čistič myčky nádobí jednou měsíčně a zároveň jeho použití pomáhá řešit problémy, které by potenciálně mohly bránit v čistotě Vašeho nádobí.