O nás

  


       Největší význam přikládáme tomu, co si o nás myslí

       uživatelé výrobků Finish®.
AegBekoBoschElectroluxGaggenauHaierSamsungSiemensZanussi
NachtmannSpiegelauRiedelVilleroy

Finish® je největší světová značka výrobků pro mytí nádobí v myčce. Klademe si za cíl, aby spotřebitelé měli co nejčistější nádobí.

Naše historie

Značka Finish® je světovou jedničkou na trhu a může se chlubit řadou prvenství ve svém oboru.

V roce 1953 ji vytvořila společnost Economics Laboratory a v roce 1987 ji převzala společnost J.A. Benckiser, když od Eco-Lab Inc. koupila divizi spotřebních výrobků.

Začátkem 50. let minulého století přinášelo rostoucí používání tvarovaného nádobí z plastu řadu obtíží. Skvrny od kávy a fleky způsobené pomalým schnutím, to byly běžné problémy, které připravily půdu pro ten správný produkt. Na základě poznatků o potřebách mlékárenského průmyslu představil Eco-Lab dva produkty, které se poté staly významnými hráči na scéně mycích prostředků pro domácnosti: Electrasol® a nový mimořádný produkt – Finish®.
Finish® je nyní největší světovou značkou prostředků používaných v myčkách na nádobí.

Můžeme se rovněž chlubit dlouhou řadou prvenství v oboru – od prvního biologického prášku v roce 1969 přes první dvouvrstvou tabletu v roce 1995 po zavedení v současné době slavné červené kuličky Powerball v roce 1999 a první lisované kapsle se systémem tří komor v 21. století.
Značka Finish® se nyní prodává ve více než 40 zemích celého světa.

K významným trhům patří USA, Kanada, Spojené království, Itálie a Německo a obrat utěšeně roste v rozvíjejících se zemích, ale také na Blízkém východě, v JAR a Japonsku.

Podíl: