Finish čistota a lesk

Rádi bychom vám představili novou řadu Finish produktů Shine and Protect. Jedná se o řadu produktů, která se díky speciální struktuře zaměřuje na čistotu a ochranu vašich sklenic. Součástí struktury je i leštidlo, které zamezuje vytváření šmouh na skle.

Problém

Skleničky jsou jednou z nejčastěji používaných věcí v domácnosti a s tím je spjaté i jejich čištění. Opakované čištění a mytí skleniček v myčce může mít za následek, že na samotném skle budou vznikat malé odštěpy molekul skla a tím pádem nebude struktura úplně optimální. Může to mít za následek dokonce i prasknutí skla, ale to ve zcela ojedinělých případech. Daleko častějším jevem jsou tzv. šmouhy na sklenicích.

Kvůli tomuto problému se někteří lidé báli mýt skleničky v myčce a raději preferovali ruční mytí v dřezu. Finish těmto obavám dává stopku a nám řešení.

Řešení

Finish vynalezl novou patentovanou technologii, která zajistí krásný lesk a čistotu skleniček beze šmouh. Jedná se o metodu, kde Finish vytvoří štít tak, aby se nemohly jakkoliv odštěpit molekuly skla od svého základu. Vytvořili jsme právě tyto aktivní látky, které čistí a zároveň chrání. Nezáleží na fázi mytí, začátek nebo konečný průběh (opláchnutí), po celou dobu budou vaše sklenice chráněny.

Jedná se o kvalitní a bezpečné čistění. Není vhodné kombinovat více čističů naráz. Finish má dostatečné množství čistících struktur a proto se jedná o skvělé řešení pro vaše sklo.

Při oplachování a dalších mycích programech je vhodné použít i leštidlo Finish Rinse Aid, které taktéž zajistí, že sklo bude doslova zářit. Zabrání usazování vodního kamene, při odpařování na skle nevzniknou žádné šmouhy a v neposlední řadě nezůstanou na skle žádné nečistoty od jídla atd.

Finish Shine and Protect dokonale chrání a čistí vaše sklenice. Díky tomu vám vaše skleničky budou déle sloužit a zářit jako nové. Je přeci jednoduché udělal změnu.

Podíl: