Jak používáme skleničky během dne

Asi vás to moc nepřekvapí, ale skleničky používáte několikrát během dne, respektive skoro pořád. Ukážeme vám, jak se můžete o skleničky správně starat tak, abyste prodloužili jejich životnost. Nezapomínejte ale, že sklo se dá snadno a rychle rozbít, buďte tedy při manipulaci s  ním opatrní.

Ráno

Pro většinu z nás je sklenička s čistou vodou na nočním stolku prvním pitím po probuzení. Dalším momentem, kdy vás sklenička ráno potěší je, když je naplněna čerstvě vymačkaným pomerančovým džusem. Tím je hned začátek dne daleko růžovější a hlavně zdravější. Ze skleničky nemusíte ovšem pouze pít. Například takové ranní banánové smoothie ve skle je super.

Během dne

Na začátku dne většina lidí pospíchá do práce, a tak si stihne dát pouze ranní životabudič, neboli kávu. Pak už během dne moc nepijí. Je to dobře nebo špatně? Odpovědi na to, kolik byste měli denně vypít vody, se liší, a pravda je někde uprostřed[1]. Dodržujete pitný režim i v práci, ale všeho s mírou.                                                             

Večer

Nezapomínejte ani na večeři. Večer po jídle můžete v klidu naplnit vaší myčku nádobím a nechat ji přes noc pracovat, ráno máte krásně umyté nádobí. Je zbytečné, abyste večer unavení z práce ještě hodinu trávili umýváním nádobí. Stačí vyskládat nádobí i veškeré skleničky do myčky, použít Finish čisticí přípravek na mytí nádobí a výsledek bude vždy perfektní.

Pokud jste noční pták, tak takové malé občerstvení jako například oříšky ve skleničce neurazí a k filmům jsou báječné.

Skleničky používáme denně a myjeme je většinou také denně, proto je potřeba umět se o ně správně starat tak, aby nám dobře sloužily co nejdéle. Používejte při každém mycím cyklu tablety Finish Quantum Max Shine & Protect, který dokonale ochrání vaše sklo proti korozi a zajistí perfektní čistotu a lesk. Už žádné šmouhy na skle.

Podíl: