Čistič do myček na nádobí

Můžete si myslet, že vaše myčka na nádobí je pouze pro mytí nádobí (koneckonců, vodítko je v názvu), ale ve skutečnosti může být i používána pro mnohé zábavné nebo i nepředvídatelné věci. Můžete si třeba vyzkoušet ve vaší myčce vařit, čistit boty, omývat brambory a jiné možnosti. Bez ohledu na to, jak vynalézaví budete a rozhodnete se myčku na nádobí používat, tak se ujistěte, že používáte čistič Finish. Ten vám zajistí optimální funkčnost a čistotu vaší myčky.

Očistí skoro cokoliv

Jen proto, že se myčka na nádobí tak jmenuje, tak neznamená, že v ní musíte mýt pouze nádobí. Co třeba takové dětské lahvičky, hračky, nářadí (kladiva, šroubováky, klíče), pánve a jiné? To všechno dokáže taktéž myčka dobře omýt a očistit. Možná si bude myslet, že ze začátku nebudou žádné výsledky, ale věřte nám, že čas ukáže a myčka bude vašim dobrým a často využívaným kamarádem. Správný čistič na nádobí Finish vám pomůže očistit skoro cokoliv.

Vyperte si oblečení

Může se to zdát trochu divné, jako kšiltovka v myčce, ale to je asi nejlepší způsob, jak vyprat špínu a zároveň nepoškodit svrchní značku (znak) a kšilt na samotné čepici. Je zapotřebí, aby baseballová čepice (kšiltovka) opravdu držela tvar. Po vyprání v myčce si tvar zanechá a ještě bude krásná a čistá. Můžete si také třeba vyčistit vaše „žabky“, nebo holinky. Doporučuje se jen dát, alespoň boty do dolní přihrádky a vzhůru dolů.

Uvařte si!

Pro některé se to může zdát jako mýtus, že dokonce můžete i vařit ve vaší myčce. Třeba takový filet z lososa můžete vařit v myčce na nádobí. Důvod je takový, že pokud budete vařit na páře, tak teplota v myčce vystoupá na cca 70°C, takže nehrozí, že se losos rozvaří. Uvařit tedy můžete něco, co má pomalé tání a ujistěte se, že jste jídlo správně zabalily (doporučuje se alobal).

Zahradnictví

Stejně jako své holinky, tak si můžete i vyčistit zahradní nářadí v myčce na nádobí. Umístěte vaše zahradní rýče, nůžky, pilky, lopatky a další nářadí do myčky a budete jej mít zase pěkné a čisté. Čemu je, ale potřeba se vyhnout je nářadí s dřevěnou rukojetí, protože ta mohou být teplem zdeformována. Dokonce si můžete omýt špínu anebo hlínu z ovoce a zeleniny. Takže pokud budete mít zašpiněné brambory, tak není nic jednoduššího, než si je nechat vyčistit ve vaší myčce.

Podíl: