Jak mít stále efektivní myčku na nádobí

 

Polovinou úspěchu zářivého a čistého nádobí je, aby vaše myčka na nádobí byla v dokonalém stavu. Proto nezapomínejte na pravidelnou údržbu. Poradíme vám pár tipů a triků jak na to.

Příprava nádobí a myčky

Příprava, neboli vyskládání nádobí do myčky. Než začnete, alespoň trochu se snažte dostat pryč nánosy zbytků jídla jak z talířů, tak i z myčky. Nejvíce nečistot je mezi stojany, policemi nebo v zadní části myčky.  Poté vyskládejte nádobí do myčky. Vhodné je začít velkými kusy nádobí a skládat je odzadu a postupně můžete směřovat dopředu. Ideální je, abyste měli zdířku na vkládání čistící tablety čistou a dobře přístupnou.

Mycí proces

Tato fáze práce je na myčce. Stačí zapnout váš mycí program a během mytí si například můžete připravit něco k jídlu nebo třeba uklidit zásuvky a skříňky kam dáváte nádobí. Je to potřeba, protože po mytí máte díky tabletám Finish talíře čisté. Když je pak skládáte do skříněk, je vhodné mít čisto i tam.

Údržba myčky na nádobí

Po každém umytí stačí už jen vyskládat nádobí z myčky a máte hotovo. Ve většině případů tomu tak opravdu je. My ovšem doporučujeme alespoň jednou za měsíc používat Finish čistič myčky, který se perfektně postará o údržbu a čistotu vaší myčky. Finish čistič myčky odstraní veškeré nánosy nečistot uvnitř myčky, a to zejména mastnotu a vodní kámen. Díky této pravidelné údržbě bude mít vaše myčka stále perfektní mycí výsledky, bude mít i optimální spotřebu energií a vody a v neposlední řadě tím prodloužíte její celkovou životnost.

Klídek a pohoda

Jak vidíte, je to jednoduché. Myčka se za vás postará o nádobí, takže se můžete vyhnout ruční práci a spoustu stráveného času u dřezu. Díky Finish tabletám do myčky bude o vaše nádobí perfektně postaráno a vy si během mytí můžete dělat jiné věci. Je to snadné - naplníte myčku nádobím, přidáte mycí tabletu a pak už jen zavřete dvířka od myčky a zapnete tlačítko.

Finish se postará o vaše nádobí, protože my tu práci milujeme.

Podíl: