Jak umýt zaschlé skvrny z nádobí

Je jasné, že zbavit se všech nečistot na nádobí je nesnadný úkol. My vám ale poradíme jak na to. Zaměříme se na typické nečistoty, které lze těžko vyčistit. S našimi Finish čisticími přípravky se toho už nemusíte bát.

Skvrny od mastnoty

Každého asi napadne, že na mastnotu bude nutné nádobí odmočit. S Finish Powerball se ale budete moci rovnou pustit do mycího procesu. Powerball mají v sobě rozpouštěcí částice, které se umí zaměřit na mastnotu a díky tomu budou vaše talíře krásně čisté a lesklé.

Zaschlé skvrny na nádobí / šmouhy na nádobí

Znáte to. Snídaňové lupínky, vajíčko nebo další zbytky jídla které hned nedojíte zanechají na vašem talíři nepěknou stopu. Finish vám s tím pomůže. Ruku na srdce, kdo z nás ráno ve spěchu ještě stihne umýt nádobí?

Připečeniny na nádobí

Pečení je radost, ale následný úklid není taková slast. Může se jednat o pečení nebo grilování masa a zeleniny. Takové zaschlé rajče nebo perník na pekáči se může stát pěkným čisticím oříškem. Abychom se těchto připečenin zbavili co nejlépe, je potřeba zvolit správný Finish čisticí přípravek, který je pro tuto činnost nejlepší.

Připáleniny na nádobí

Některé potraviny mají tendenci se připalovat na pánev nebo na hrnec. Nesmíme také zapomínat na připálené mléko, protože to vytvoří nepříjemné a těžko odstranitelné skvrny. Pokud už připáleninu máme, je dobré po vaření do připáleného hrnce nebo do pánve nalít horkou vodu. O zbytek se postará Finish.

Usazeniny od čaje (čajová patina)

Nejenom potraviny umějí udělat pěkné skvrny. Nápoje jako jsou káva a čaj umějí také nemile překvapit. Ve starodávné Číně se čaj používal i jako barvivo a to nejenom na látku, ale třeba i kůži a kámen. Nemusíte se bát. Finish si poradí i se zaschlými skvrnami od čaje na vašem hrnku. Díky aktivním čisticím složkám si poradí i s tímto problémem.

Podíl: