Jak vám myčka ušetří čas a peníze

Vaření nových exotických pokrmů je vždy dobrou záminkou pro setkání s rodinou a přáteli. Je to perfektní čas pro společné setkání a zábavu. Nicméně po této hostině nastává úklid špinavého nádobí, se kterým vám však nyní pomůže Finish.

Odborníci spočítali, že za jeden rok prostojíme u dřezu až 15 dní, a to jen kvůli mytí nádobí [1]. Ve srovnání s myčkou na nádobí vám průměrné vyskládání nádobí do myčky zabere 9 minut, rozdíl je opravdu diametrální.

Čistší, levnější, rychlejší

Používáním myčky si ušetříte náklady za energie a budete také více šetřit prostředí. Na jeden mycí cyklus myčka spotřebuje pouze 12litrů vody [2], zatímco u ručního mytí vám proteče okolo 40 litrů. Díky kvalitním Finish mycím prostředkům budete mít nádobí i čistější, bez různých tukových usazenin a bakterií. Teplota během klasického mycího cyklu v myčce je v rozmezí mezi 55 – 75°C, zatímco u ručního mytí máte max. teplotu vody okolo 50 °C.

Volte raději klid a jistotu

Bonusem myčky je zejména úspora času, ale třeba i větší čistota a prevence před různými bakteriemi. Standardně v dřezu nemyjete pouze nádobí, ale i zeleninu, ovoce a další produkty pro přípravu jídel a pokrmů. Pokud máte domácího mazlíčka, zřejmě mu myjete hračky a misky. Poté hrozí, že se vám některé bakterie dostanou do jídla atd. Volba myčky je proto pro vás daleko bezpečnější, během mycích cyklů je tlak a teplota vody dostatečně vysoká a tím pádem předcházíte těmto bakteriálním rizikům.

Ve zkratce lze říci, že myčka na nádobí vám pomůže chránit vaše zdraví, ušetříte spoustu energií [3], času a pomůžete i ekologii.

Podíl: