Nejlepší přípravek na skvrny od kafe

Legenda praví, že před více než tisíci lety etiopští farmáři rozpoznali, že jsou jejich kozy plné energie a přisuzovali to specifickým bobulím červené barvy, které jedli. Sami poté zkusili tyto bobule pěstovat a vznikly z toho kávová zrna, resp. se jednalo o kávovník. Je zajímavostí, že ze začátku se káva pouze jedla. Oproti tomu nyní známe kávu pouze jako nápoj.

Káva má povzbuzující účinky, které si můžeme vychutnat mnoha různými způsoby. Je to velká výhoda, která nás může těšit. V některých zemích se káva pomalu odkapává a přidává se do ní spousta mléka a i sirupy s příchutěmi. V jiných zemích se převážně podává pouze černá káva a dochucuje se cukrem.

Většina lidí bere pití kávy, jako součástí běžného života. Může se jednat o černou kávu, espresso, cappuccino, ristretto, ice latté, frappé, macchiata a mnoho dalších variant kafé.

Do akce

Pro všechny výhody a pozitiva, které káva má, tak se nedá opomenout jedna zásadní nevýhoda. Ano tušíte správně, jedná se o následném čištění hrnků, šálků a podšálků. Jak dobře známe ten případ, kdy nám v hrnku zůstane typický kroužek po kávě. Na to, abychom se této skvrny (kroužku) zbavili, tak je za potřebí ten nejlepší mycí prostředek do myčky na nádobí. A ano, opět tušíte správně, my ve Finishi takový přípravek máme.

Existuje mnoho způsobů, jak se těmto kroužkům po kávě vyhnout. Tak první například je takový, že se pokusíte kávu vypít, co nejrychleji a poté dodatečně ještě napustíte vodu do šálku. To samozřejmě není vždy možné a popravdě nynější pití kávy je něco, jako kulturní požitek a s její konzumací se nepospíchá a vychutnáváte si jí. Samozřejmě se doporučuje, ať na kávu nepospícháte, už alespoň z hlediska zdraví, abyste se neopařili.

Pokud konzumujete slabší kávu, jako například cappuccino, nebo si sami kávu dochucujete mlékem a cukrem, tak se opět skvrnám na šálku nevyhnete. Ovšem opravdoví znalci a milovníci kávy nejvíce ocení samotnou kávu neochucenou, protože každá má speciální a jedinečnou chuť a aroma. Použitím mléka a cukru tyto vlastnosti dosti eliminujete.

Většina přípravků Finish je koncipována, aby se uměla popasovat i s tou největší špínou a nečistotami. My ve Finishi doporučujeme používat Finish Powergel, protože se jedná o nejlepší přípravek do myček na nádobí, který zaručeně odstraní skvrny od kávy a čaje.

Káva anebo čaj po sobě zanechávají vysoce koncentrované skvrny, které jsou často na velice malém rozměru. S našimi Finish prostředky, ale tyto problémy hladce vyřešíme a vaše myčka omyje i tu nejzaschlejší špínu.

Podíl: