Odkud máme tolik špinavého nádobí?

Talíř používáme každý den a dokonce několikrát. Např. ráno při snídani, při obědě a pak při večeři. Takže využití je veliké a hlavně pravidelné. Jak ale efektivně řešit situaci, když je nádobí špinavé? Na tuto oblast se přesně specializuje značka Finish.

Hledáme čistý talíř?

Talíře se vyrábí v podobě různých tvarů a z různých materiálů. Jde například o keramiku, porcelán, sklo, plast nebo kov. Naší snahou je mít čistých vždycky alespoň pár talířů, na které můžeme servírovat pokrmy. S Finishem to pro vás nebude problém. Talíře se ovšem nepoužívají pouze na servírování jídla, ale třeba i na ozdobnou dekoraci, kde je čistota potřeba o to více.

Denní režim podávání jídel

I když se u každé místní kuchyně může denní režim měnit, základní jsou většinou 3 jídla denně, která často podáváme na talířích. Pokud jste ještě například početná rodina, tak za den se množství nádobí docela pěkně načte. Jak si poradit s takovou horou špinavých talířů? Nebojte se, stačí pouze myčka na nádobí a mycí tablety Finish. Jediné co je potřeba, je použité talíře vyskládat do myčky a pak například přes noc nastavit mycí program. To je vše.

Udržujte pořádek

Ideální je, pokud máte vše krásně připravené a čisté. Nemusíte se stresovat, co jak dopadne a kdy se má co umýt, aby bylo nádobí vždy připravené a čisté. Každý má rád svůj pořádek, takže je jen na vás, jestli budete talíře skládat vždy pěkně do skříněk anebo budete používat ty čerstvě umyté z myčky. Samozřejmě někdy budete muset počty talířů obměňovat podle počtu lidí a počtu pokrmů, ale základní udržování pořádku je vždy na vás.

Udržujte své talíře čisté

Základem čistých talířů je používat kvalitní a spolehlivý čisticí prostředek. My vám můžeme doporučit Finish Quantum Max Shine & Protect. Perfektně se postará o čistotu a lesk a jeho další výhodou je i ochrana skla při mytí. Tablety do myčky Finish se díky novým technologiím lépe starají o strukturu skla a tím předcházejí případné korozi skla.

Do myčky doporučujeme skládat vždy nejdříve větší a objemnější nádobí a až poté menší kousky. Pro talíře klidně používejte vyhrazenou přihrádku. V myčce je často na dolní polici, talíře se skládají nastojato vedle sebe.

Špinavé nádobí už pro vás nebude přítěží.

Podíl: