S použitím Finish soli nebude mít tvrdou vodu

Je to až frustrující, otevřít myčku a najít sklenice a talíře, které nebyly dobře umyté. Mohou nastat problémy, které ani sebekvalitnější myčka na nádobí neovlivní. Jedná se například o tvrdost vody. Nicméně je tu jednoduché řešení v podobě Finish soli. Základním atributem je, že sůl vám pomáhá změkčit tvrdost vody a zabraňuje usazování vodního kamene. Tento návod vám prozradí veškeré výhody Finish soli a doporučí, jak zvýšit výkon vaší myčky v horizontu několika let.

Zabránění usazení vodního kamene

Hlavním důvodem proč Finish sůl do myček na nádobí, tak dobře funguje je, protože úspěšně zamezuje hromadění vodního kamene a to má i za následek, že je měkčí voda, která protéká myčkou během mycího procesu. Pokud žijete v oblasti, kde je tvrdá voda, tak vám voda může způsobovat usazování vodního kamene, který vám následně může zablokovat vodní trysky, nebo topná tělesa. To vede buď k mnoha tisícikorunové opravě myčky anebo ke koupi rovnou nové. Při používání soli pro změkčení vody ve vaší myčce předcházíte tomuto riziku a prodlužujete její životnost. To je skvělé, nemyslíte? Tvrdá voda už nebude vašim nepřítelem.

Už žádné šmouhy a nečistoty po tvrdé vodě

Jakékoliv šmouhy a nečistoty z tvrdé vody se mohou stát stálým problémem, pokud máte tvrdou vodu a nepoužíváte žádné změkčovadlo. Za to Finish sůl pro myčky efektivně působí na různé usazeniny vodního kamene a díky tomu cirkulace vody v myčce správně funguje a nádobí je krásné a čisté.

Použití

Sůl do myčky se přidává do speciálního filtru. Ten se obvykle nachází ve spodní části myčky, nejčastěji z druhé strany dvířek. Doporučujeme ale přesto, abyste se ujistili v manuálu od myčky, že sůl přisypáváte do správného filtru. Další dobrou radou je i si zjistit, kolik soli se má přisypat. Tyto informace o množství budete mít na obalu soli anebo u příbalového letáku. Nezapomeňte doplňovat do své myčky sůl pravidelně, pokud si všimnete, že už jí je málo. Rozmezí, jak často je dost individuální, protože každý z nás používá myčku odlišně. Novější myčky na nádobí mají už i dokonce kontrolku na doplnění soli.

Podíl: