Nic není tak zlé, jak to vypadá

Pouze jediná je lepší věc, než jít na večírek a to je rovnou párty hostit. Nic víc nenahradí to, když se sejdete s rodinou a přáteli, které máte opravdu rádi a strávíte společný čas. Nyní v moderní době internetu a sociálních sítí je skoro zázrakem, pokud se vůbec dokáže rodina společně sejít a popovídat si během večeře. Některé pořádání těchto společných sešlostí může být dosti náročné na organizaci a její průběh a možná se vám někdy i stalo, že jste se zpětně poohlédli a připadalo vám, že jsem tam vlastně skoro ani nebyli. Po většinu času jste se věnovali špinavým skleničkám, talířům, miskách, příborům atd. Což je ovšem škoda, nemyslíte? Proč byste se na párty neměli bavit úplně stejně, jako hosté a umět si na chvilku odechnout.
Pokud pořádáte takovouto sešlost a chcete se vyhnout stresu, tak je dobré si dopředu napsat stručný seznam, na co nezapomenout a co zajistit. Samozřejmě si může stát, že stejně poslední den před pořádáním budete na trní a obávat se, že se něco pokazí, ale berte to jako přirozené natěšení a očekávání.

Tak tedy, na co nezapomenout:

□  Talíře?

□  Příbory?

□  Židle?

□  Jídlo?

□  Káva?

□  Pití?

□  Hudba?

□  Seznam hostů?

□  Dekorace?

□  Prostor pro pořádání akce?

□  Ubrousky?

□  Aktivity pro děti?

□  Skleničky?

Sklenice a zejména skleničky na víno mohou být dosti rizikové, protože každé nečistoty na nich si hosté všimnou. Proto někdy raději hostitelé volí hrníčky, ale proč se toho bát? Pokud máte špínu na skleničkách, tak to může být zapříčiněno například tvrdostí vody, nebo špatným nastavením teploty v myčce při mytí anebo nevhodně zvolený mytí program. Níže je seznam, na co si dávat a jak předcházet špinavým skleničkám.

  • Používejte pouze nejlepší prostředky, které vám garantují čistotu nádobí (žádné levné náhražky).
  • Ujistěte si ještě před koupi, že můžete skleničky omývat i v myčce na nádobí.
  • Zkontrolujte si, že filtr pro změkčení vody není prázdný a funguje.
  • Používejte mycí cyklus pro skleničky, pokud jej na myčce můžete navolit (je kratší a při nižší teplotě než běžný program).
  • Když je cyklus mytí dokončený, tak otevřete dvířka od myčky (aby mohla unikat pára) a nechte sklenice na chvíli vychladnout.
  • Používejte čistidlo Finish, který zaručuje i ochranu proti korozi.

Držte se těchto našich rad a tipů a věříme, že už vás nebudou trápit špinavé skleničky, nebo nádobí. Užijte si pořádání jakékoliv párty, protože vaše nádobí bude díky Finish Quantum jen doslova zářit.

Podíl: