Talíře jako součást života

Příští generace nádobí

Po celou historii bylo jídlo a pití vždy centrem dění v kultuře a ve společnosti. To dává lidem pocit jedinečné identity a tvoří základ pro tradiční akce po celém světě[1]. Ingredience, způsoby přípravy, konzervační techniky a druhy potravin se liší mezi kulturami[2][3] – ale jednu věc mají přeci jen společnou, a to používání talířů.

Talíře potřebujeme každý den, takže je spravedlivé říci, že jsou běžnou součástí našeho života. Různé příležitosti vyžadují různé druhy talířů, a tak značka Finish vyvinula její nejmocnější* tabletu do myčky nádobí, což znamená, že Vaše talíře budou po umytí vždy čisté, lesklé a připravené pro další lahodný pokrm.

Níže uvádíme vybrané životní události, při kterých i Vy sami potřebujete velmi mnoho jídla – a tedy i talířů.

Život a životní události

Talíře jsou pro život, nejen pro Vánoce

Mladé generaci, vyrůstající v období moderní technologie, je umožněno s vrstevníky neustále srovnávat sebe a své věci – včetně zboží pro domácnost.  Ačkoli by starší generace označila den, kdy obdržela vlastní talíře, jako důležitý milník v jejich životech, dnes je to něco, co se téměř nepraktikuje. V současné době jsou talíře běžně dostupným zbožím, které lze kdykoli zakoupit, a to i po jednotlivých kusech, když potřebujete některý z talířů obměnit.

Velké příležitosti v průběhu roku vyžadují velké množství talířů. Ať už je to narozeninová či silvestrovská párty, na těchto akcích s Vámi bude vždy rodina a spousta přátel.

Svatební dary

Minulé generace dostávaly sady talířů při důležitých milnících jejich životů, v současné době dosahujeme různých životních etap ve všech možných věkových kategoriích. Například jídelní souprava ze svatebního seznamu darů v mnoha zemích již téměř vymizela, a to z důvodu, že čím dál tím více párů spolu sdílí společnou domácnost ještě před manželstvím. Tím pádem již většinou mají vše, co potřebují pro start manželského života, a to včetně nádobí.

Narozeniny

Ať už slavíte narozeniny svoje, či narozeniny nějakého ze členů rodiny, je skvělé když se kolem Vás seskupí Vaši nejbližší a oslavují. Pro všechny kolem tedy budete potřebovat velkou spoustu talířů, které se poté budou kupit, ale nyní, díky Finish, se můžete více soustředit na svou oslavu, než abyste museli řešit mytí nádobí na konci náročného dne.

Talíře na servírování

Ve chvíli, kdy připravujete catering pro velké množství lidí, mohou se Vám hodit servírovací talíře – ať už servírujete po celý večer chlebíčky nebo křupky, nebo chcete umožnit ostatním, aby se sami obsloužili v průběhu celého večírku. V současné době se talíře na servírování používají velmi zřídka, ale když už se použijí, je třeba, aby vypadaly skvěle – a teď, díky Finish Quantum Max, budou vypadat stále jako nové a budou mít brilantní lesk po každém umytí.

Značka Finish chápe, že v průběhu celého života jsou chvíle, kdy budete potřebovat velké množství talířů, a to znamená, že si budete také muset najít čas na jejich umytí. Je jedno, u jaké příležitosti a kolik talířů budete potřebovat. Finish tablety s Powerball zajistí, aby Vaše talíře byly po umytí vždy čisté a zářivé a buďte si jisti, že Vaše sklenice, příbory a nádobí dosáhnou nejlepší čistoty a lesku*! Bez ohledu na to, kolik lidí se události zúčastní, můžete se vždy spolehnout, že Finish udělá těžkou práci za Vás, a tak se můžete více soustředit na zábavu než na to, jak čistě Vaše talíře vypadají a kolik jich budete muset na konci večera umýt.

 

* Ve srovnání s ostatními produkty Finish[1] http://www.tandfonline.com/doi/abs/10.2752/152897903786769625

[2] http://www.tandfonline.com/doi/abs/10.2752/152897903786769670

[3] http://www.aabri.com/manuscripts/141797.pdf

Podíl: