Těžká rána po párty

Glass with garnished drink

Všichni jste to určitě někdy zažili. Ráno jste se vzbudili, někdy až odpoledne, a když jste se rozhlédli kolem sebe, tak jste skoro nepoznali vlastní byt. Pořádat párty je určitě fajn, ale bohužel je s tím spojené následné nepříjemné uklízení. Špinavé nádobí není výjimkou. V závislosti na typu párty se může špína a nečistoty odlišovat. Důležité je umět si zvolit správný postup a čisticí prostředek. Pomůžeme vám s tím.

Čajová párty

Čajová párty nebo také jinak čajový dýchánek může být fajn odpolední sešlost spojená s popíjením čaje. Příjemně vám hraje hudba a panuje pohoda.

Rodinná párty

Stačí jedna malá nehoda s jídlem při stolování a o zábavu máte postaráno. Nezáleží na tom, jestli se jedná o plánovanou či neplánovanou sešlost. Dokonce ani zaschlé zbytky jídla na nádobí pro vás už nebudou problém. Finish má totiž účinný Powerball prostředek, který vám pomůže. Obsahuje částice, které fungují jak pro odmočení špíny, tak i pro samotný mycí cyklus. Nemusíte nádobí dávat dopředu odmočit. Stačí jej rovnou přidat do myčky na nádobí a zvolit běžný mycí program.

Koktejlová párty

K typickým věcem na párty které si hned představíte je určitě koktejlová sklenice. Do koktejlů můžete namíchat různé druhy alkoholických nápojů. Ovšem hlavní a nejdůležitější pro čištění skleniček je jejich správné vyskládání do myčky a správný čistič. Naše doporučení je, abyste snížili horní polici v myčce. Díky tomu budete moci vyskládat do myčky i úzké a vysoké sklenice snadno a bez problémů. U mytí sklenic je potřeba mít dostatek místa, aby se sklenice nepoškodily nebo nerozbily o sebe navzájem. Druhou důležitou záležitostí je zvolení správného čističe. To obstará Finish Quantum Max Shine, který dokonale čistí a zároveň chrání vaše sklo.

Díky našim radám budete mít i po párty skvělou náladu. Finish se stane vašim dobrým pomocníkem s kterým jde vše jednoduše.

Podíl: