Tipy a rady pro dětskou párty

Dětské oslavy a párty jsou stejně tak zábavné pro rodiče jako pro děti samotné. Málo věcí je více odměňující než vidět své dítě a jeho přátele jak si užívají a vědět, že vy jste jim to dokázali zajistit. Tento pocit někdy může být zastíněn obrovskou haldou mytí nádobí, kterou tyto oslavy dokáží vytvořit, ale se správnými nástroji na práci by toto neměl být problém, kterého byste se měli obávat. Finish Quantum byl speciálně vyvinut, aby se vypořádal se všemi problémy, které mohou nastat při cateringu pro větší množství dětí. Použití nejlepšího čističe na nádobí znamená, že zbytky jídla stačí pouze setřít a talíř můžete dát do myčky. Finish namočí a zjemní nečistoty a tím eliminuje potřebu čekat než se neústupné zbytky uvolní. Čistič zajistí, aby všechno nádobí vyšlo čisté a třpytivé již napoprvé. To vše vám dá více času věnovat se tomu, co je opravdu důležité. Například zajistit, aby vaši nejmenší měli tu nejlepší oslavu, kterou jim jste schopni zařídit. A tady je pár rad a nápadů pro dobrý začátek:

Dekorace

Je dobré se domluvit na tématu oslavy velice brzy. Ať už je vybráno vaším dítětem nebo to pro něj bude překvapení (je nepravděpodobné, že budou nenápadní ohledně náznaků, jaký druh oslavy chtějí!). Pokud je to trochu zastrašující, tak je možné téma zkombinovat. Například, pokud plánujete oslavu týkající se určitého kresleného hlodavce, spojte to s kovbojským tématem, aby jste hledali méně specifické dekorace, rekvizity a služby – poslouží to také jako zajištění, že vaše dítě nebude mít stejné téma oslavy jako někdo v jeho třídě. Důležité je si pamatovat, že nemusíte zbytečně utrácet za dekorace. Cokoliv co zvládnete vytvořit za pár minut doma, bude stejně efektivní a přidá unikátní dotek pro oslavu.

Aktivity

Je důležité zajistit a naplánovat spoustu her a aktivit pro oslavu, abyste ji zajistili nějakou strukturu. Doporučuje se, aby jste toho měli naplánováno mnohem víc, než si myslíte, že potřebujete! Také je velmi užitečné ujistit se, že ve svém repertoáru máte pár uklidňovacích aktivit v případě, že se věci začnou zvrhávat. Pokud máte problém vymyslet nějaké party hry, které se mohou hrát, tak je užitečné vrátit se k tématu a zjistit, jestli by vás nějak nemohlo inspirovat, jelikož ve většině případů se jedná pouze o varianty na klasické hry. Hudební židle a slepá bába se mohou zdát ohrané, ale pro děti stále ne! Jsou to klasické hry právě z tohoto důvodu. 

Jídlo

Klíč ke cateringu dětských oslav je pamatovat si, aby jste toho neudělali příliš mnoho. Je lákavé uspořádat velkou hostinu, ale někdy to může mít vliv na rozrušení dětí od oslavy samotné, a ta je právě ten důvod proč přišly. Zábavnou alternativou tradičních brambůrků a sendvičů je dát dětem ingredience a nechat je ať se baví u tvoření vlastního jídla. Jídla, která takto dobře fungují jsou tortilly, sendviče a pokud vám nevadí děti více hlídat, tak i pizza.

Snad jsme vám poskytli dostatek informací, abyste začali s plánováním oslavy pro vaše děti, bez následné hrozby mytí nádobí, o které se postará Finish. Doufáme, že jak vy, tak vaše děti si oslavu užijí.

Podíl: