Přejít na obsah

Jak šetřit vodou

6 ZPŮSOBŮ JAK ŠETŘIT VODOU V DOMÁCNOSTI

Uvědomit si, kde nejvíce plýtváme vodou, nás může vést k pozitivní změně našich návyků. Existuje mnoho způsobů šetření vody, které si můžeme osvojit, a tím snížit celkovou spotřebu. Každý z nás tak může jednat a přispět tím k velké změně. Společnými silami snižme nadměrnou spotřebu, abychom se vyhnuli hrozbě nedostatku vody.

*Tento obsah byl vytvořen a objevuje se na NationalGeographic.com jako součást Where Our Water Goes v rámci partnerské spolupráce s Reckitt Benckiser.

Obrázek s popisem, jak šetřit vodou v domácnosti.

ŘEŠENÍ

Změňte své návyky a šetřete vodu do budoucna. Neumývejte nádobí v ruce a pokud máte myčku, nepředmývejte . Vše, co musíte udělat, je seškrábnout zbytky jídla a myčka společně s kapslemi FINISH Quantum Ultimate s technologií ActivBlu zajistí, že nádobí bude oslnivě čisté i bez předmývání.

NEMYJTE NÁDOBÍ V RUCE

NEPŘEDMÝVEJTE

SLIB

  1. Připojte se k nám a šetřete vodou. Slibujeme, že vaše nádobí bude vždy zářivě čisté, aniž byste ho museli před mytím oplachovat. Společně můžeme ušetřit až 19 000 litrů vodyy ročně*.
  2. Rovněž slibujeme, že ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody budeme kultivovat českoukrajinu a zlepšovat její schopnost zadržování vody.
  3. Slibujeme, že budeme edukovat veřejnost a šířit informace o stále zvyšujícím se suchu v české přírodě.

* 80l: Průměrná spotřeba, Nielsen Study pro Reckitt , 2019, Česká republika, Maďarsko, Polsko, Rumunsko. Bosch myčka spotřebuje až 6,7l vody na Eco cyklus (model SMI6ECS93E, vel. 60 cm), 57l: *Průměrný počet litrů vyplýtvaný týdenním předmýváním (v 1 domácnosti), IPSOS výzkum, 2021, Česká republika

SLIB

MÉNĚ VODY NA NÁDOBÍ - VÍCE VODY PŘÍRODĚ

3 Koruny z Vámi zakoupeného mycího prostředku Finish věnujeme na projekt revitalizace Černého potoka v Krušných horách ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody. Akce trvá do 1.6. do 31.7. 2022.

Muž baliaci umývačku riadu