Jak naplánovat BBQ party?

Grilování je vždycky veliká zábava a spousta dobrot k tomu. Asi nikdo neodolá grilovaným křidélkům, navíc pokud jsou s bbq omáčkou atd. Znáte to. Co ale následně se vším tím nádobím? Ať už to jsou pánve, příbory, misky, skleničky atd., po takové akci je toho vždy požehnaně. I pro tento problém máme řešení a jsou to naše perfektní Finish tablety do myčky. Takže nyní se už nemusíte nervovat s uklízením a hromadou nádobí. Spíše si to užijte a perfektně zorganizujte.

Začátek

Vezměte si kleště a špachtle na gril, horu masa, bbq omáčky na maso, pití a máte dobrý základ na pořádání hostiny. Pak možná samotný gril, kuchařskou zástěru, případně i čepici a směle na to. S pozváním kamarádů a přátel určitě nebude žádný problém a pak už jen vymyslete něco na zpříjemnění volných chvil, jako jsou sušenky, popcorn a zábavné hry. A na dodatečné umývání nádobí vám vystačí vaše myčka plus Finish Quantum Max.

Co bude potřeba za jídlo?

Maso – Hovězí maso a burgery jsou tou správnou volbou. Pro rozšíření je vhodné doplnit nabídku i kuřecím masem, kebabem anebo třeba špízy.

Něco pro vegetariány – I na takových akcích se vždy někdo takový najde, takže si připravte různé vegetariánské burgery, pečené brambory, zeleninové špízy a další grilovanou zelenina.

Různé omáčky – každý má rád svůj výběr, takže samozřejmostí by měl být kečup, majonéza, hořčice, ale i další bbq omáčky, česnekové, křenové a spousta dalších omáček. Nezapomeňte ani na nějaký ten salátek coleslaw a podobně.

Pití – Aby byli všichni spokojeni, nezapomeňte sesbírat veškeré alkoholické a nealko nápoje a dejte je dopředu do pořádného mrazáku. Klidně se poté nebojte smíchat různé nápoje, uvidíte, jak to bude pro hosty osvěžující a něco nového.

Něco extra

Kleště na gril – Ať už kleště budete mít kovové, nebo dřevěné, vždy na ně myslete, ať jsou raději dál od ohně, ale přitom je máte také pořád po ruce, když bude potřeba.

Opalovací krém – Někdy se na něj zapomíná, ale při pěkném a slunném dni je potřeba krémem se namazat a chránit se.

Zábava, sportovní hry – Možností je spousta – můžeme mít fotbalový, volejbalový míč, létající talíř, ale klidně i něco neobvyklého. Co takové házení podkovy na kůl atd.

Svíčky, světélka, lampióny – V době stmívání to navodí krásnou a příjemnou atmosféru.

Mytí nádobí

Na veškerou mastnotu jsou nejefektivnější Finish tablety Quantum Max, takže po grilovací párty se vám určitě budou hodit. Do myčky možná veškeré nádobí naráz nenandáte, ale to nevadí. Čistota a lesk bude zajištěna.

Podíl: